O NAS

Kalbarczyk

Fotografia Kulinarna

Powiadają, że jemy oczami i jest w tym bardzo dużo prawdy. Często przecież oceniamy jedzenie, zanim jeszcze go skosztujemy. Jak? Wzrokowo. Nie bez powodu w dobrych restauracjach szefowie kuchni dbają nie tylko o smak, ale i o wygląd dań, które podają swoim gościom.

Dobra fotografia kulinarna sprawia, że oglądającemu ślinka cieknie ze smaku od samego patrzenia, rośnie mu apetyt i chęć skosztowania tego, co widzi na zdjęciu.

Fotografia kulinarna to doskonałe narzędzie promocji w gastronomii.

Zdjęcia w menu, fotografie na stronie internetowej restauracji i w jej kanałach społecznościowych – na Facebooku czy Instagramie – przyciągają gości. Dobra fotografia kulinarna sprawi, że zechcą oni przyjść i spróbować tego, co zobaczyli.
Kalbarczyk
FOTOGRAFIA KULINARNA

Moja oferta obejmuje wszystkie etapy sesji fotograficznej od stylizacji potraw poprzez wykonanie zdjęć, oraz podstawowa postprodukcję. Obok studia znajduje się w pełni wyposażona kuchnia restauracji. Zapraszamy do współpracy Restauracje, blagierów  kucharzy, producentów żywności, agencji reklamowych, magazynów kulinarnych, cateringu dietetycznego

RESTAURACJE

MAGAZYNY KULINARNE

KUCHARZE

CATERINGI DIETETYCZNE

KULBARCZYK

Fotografia kulinarna

Fotografia kulinarna to doskonałe narzędzie promocji w gastronomii. Zobacz zdjęcia wykonane przeze mnie!